З’явилися подробиці смерті відвідувача фітнес-клубу в Києві

З'явилися подробиці смерті відвідувача фітнес-клубу в Києві

Фото: Facebook/sportlifeua Чоловік посинів і впав без ознак свідомості

Реанімаційні заходи проводили інший відвідувач фітнес-клубу і консультант закладу. Лікаря в спортклубі не було.

 

У Києві в одному з фітнес-клубів напередодні помер відвідувач, який там займався. Він тренувався на біговій доріжці і несподівано впав. Медики, які приїхали на виклик, врятувати чоловіка не змогли. Подробиці трагедії повідомляє Україна 24.

 

Відомо, що 40-річний чоловік на біговій доріжці відчув, що йому погано, і, знепритомнівши, впав.

 

Йому мав намір допомогти інший відвідувач, який займався поруч. Поки їхала карета швидкої, він пробував реанімувати потерпілого. Лікаря в закладі не знайшли.

 

«Він посинів і впав на підлогу без ознак свідомості. Інший відвідувач повідомив працівникові спортивного клубу — консультанту. Разом вони почали проводити реанімаційні заходи. Чоловіки проводили серцево-легеневу реанімацію, а коли приїхали лікарі — застосували кардіодефібрилятор», — розповіла прес-офіцер Подільського управління поліції Ганна Страшук.

 

Відзначається, бригада, що приїхала, годину робила спроби запустити серце киянина, але безуспішно.

 

Остаточні причини смерті чоловіка встановить судмедекспертиза.

 

Нагадаємо, ми писали про трагедію в Києві. П’яний перехожий штовхнув велосипедиста під колеса вантажівки. Велосипедист помер.

 

Також повідомлялося про смерть двох дітей під Києвом. Хлопчик і дівчинка впали у вигрібну яму вуличного туалету. Дівчинка загинула, її молодший брат у реанімації.

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.