Зеленський закликав не дискредитувати вакцинацію

Зеленський закликав не дискредитувати вакцинацію

Фото: пресс-служба ОП Володимир Зеленський закликав політиків не дискредитувати процес вакцинації

Президент переконливо закликав деяких політиків «дуже виважено підбирати слова, що вилітають з їх ротової порожнини».

Президент України Володимир Зеленський заявив, що висловлювання деяких політиків України негативно впливають на поставки вакцини з Індії. Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

За словами президента, процес вакцинації стикається зі складнощами, оскільки в Індії діє обмеження на експорт вакцини, і Україна розраховує, що індійський уряд перегляне це рішення.

«Однак слід розуміти, що позитивному вирішенню цього питання аж ніяк не сприяють, а скоріше — сильно заважають і публічні висловлювання окремих українських політиків. Вони почали масштабну і брудну кампанію з метою дискредитації як самої вакцини, так і процесу вакцинації в цілому», — заявив Володимир Зеленський.

Президент сказав, що «політики втратили голову в гонитві за швидкою популярністю, і їм байдуже, що через їхні негативні висловлювання можуть вмирати українці».

«Я переконливо закликаю цих політиків: дуже виважено підбирайте слова, що вилітають з вашої ротової порожнини. Тому за кожне з цих слів неодмінно доведеться відповідати. І перед законом України, і перед Богом. Що для вас більший аргумент — вирішуйте самі», — заявив президент України.

Нагадаємо, глава медкомітету Верховної Ради Михайло Радуцький заявив, що постачання наступної партії вакцини CoviShield в Україні можуть відкласти.

Також Михайло Радуцький заявив, що в Україні є потужності для виробництва COVID-вакцин.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.