Зеленський відреагував на ухвалені Радою закони

Зеленський відреагував на ухвалені Радою закони

Фото: president.gov.ua Володимир Зеленський схвалив роботу парламенту

Глава держави зазначив, що нардепи можуть працювати в інтересах українців та заради зміцнення країни навіть у пандемію і локдаун.

 

Президент Володимир Зеленський схвалив прийняті на позачерговому засіданні парламенту законопроекти, заявивши, що їх потребують українські громадяни і бізнес. Про це ввечері у вівторок, 30 березня, повідомила прес-служба глави держави.

 

Насамперед український лідер назвав великим успіхом ухвалення в другому читанні закону про цифрові паспорти, тим більше що Україна стала першою країною у світі, де це узаконили.

 

«Це значно спростить життя громадянам і дасть старт масштабній цифровізації бізнесу та держави. До того ж цифрові паспорти безпечніші і комфортніші, ніж паперові. Ми створили унікальний світовий кейс, яким можна і варто пишатися. Розвиваємо «державу у смартфоні», — цитує прес-служба Зеленського.

 

Крім того, президент наголосив на важливості прийнятих законопроектів про фінансову підтримку підприємців в умовах пандемії коронавірусу, про розблокування великої приватизації, про «податкову амністію» та інші.

 

«Верховна Рада показала, що може працювати в інтересах громадян і заради зміцнення нашої держави навіть у таких складних умовах, як пандемія і локдаун», — підкреслив лідер країни.

 

Нагадаємо, напередодні на позачерговому засіданні депутати Верховної Ради також прийняли постанову про проведення позачергових виборів мера Харкова. Голосування призначено на 31 жовтня 2021 року.

 

Нардеп Сюмар нецензурно вилаялася з трибуни Ради

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.