Зеленський провів кадрові перестановки в ОП

Зеленський провів кадрові перестановки в ОП

Фото: Офис президента Зеленський провів низку призначень в Офісі президента

Володимир Зеленський звільнив Юрія Костюка з посади заступника голови Офісу президента і призначив його своїм позаштатним радником.

 

Президент Володимир Зеленський провів ряд кадрових перестановок в Офісі президента. Відповідні укази опубліковані на сайті глави держави в п’ятницю, 9 липня.

 

Зокрема, Зеленський призначив заступника глави офісу президента Юрія Костюка своїм радником.

 

«Юрій Костюк, який працював заступником керівника Офісу Президента України, призначений радником президента України і фокусує увагу на стратегічних питаннях розвитку держави і стрімкій трансформації суспільних процесів», — повідомляє прес-служба ОП.

 

При цьому Костюк і надалі буде відповідати за підготовку промов і виступів глави держави.

 

У той же час заступником голови Офісу президента, відповідальним за гуманітарний напрямок, призначений Олексій Дніпров, який має відповідний досвід практичної роботи на посадах в органах виконавчої влади, зокрема в системі освіти.

 

Головою Апарату Офісу президента призначена Марія Вітушок, яка є кадровим дипломатом, має відповідний досвід роботи за кордоном і значний досвід роботи в державній системі України, зокрема на посадах в Апараті РНБО, Кабміні, Адміністрації президента.

 

Нагадаємо, що раніше Зеленський офіційно призначив нового прес-секретаря. Юлію Мендель на посаді прес-секретаря Зеленського змінив колишній тележурналіст Сергій Никифоров.

 

Також повідомлялося, що Зеленський призначив голову Івано-Франківської ОДА. Світлана Онищук, яка до того була заступником губернатора Івано-Франківської ОДА, очолила область.

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.