Зеленський прокоментував загострення на Донбасі

Зеленський прокоментував загострення на Донбасі

Фото: скриншот Зеленський зробив заяву про ситуацію на Донбасі

Він також зазначив, що нарощування присутності російських військ на кордоні з Україною — традиційна справа Росії для створення атмосфери загрози і тиску.

 

Президент Володимир Зеленський заявив, що 20 загиблих і 57 поранених з початку року — ціна відстоювання незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України. Про це йдеться в повідомленні глави держави, опублікованому в четвер, 1 квітня.

 

«Санкції проти Віктора Медведчука, наша гучна і тверда позиція щодо незалежності України та просування до миру і беззастережна підтримка з боку західних партнерів дратують ворога, який вторгся на Донбас і окупував Крим», — йдеться в повідомленні.

 

При цьому Зеленський зазначив, що хотів би повернутися до тих умов, коли режим припинення вогню діяв ефективніше, коли протягом місяців було в десятки разів менше поранених і загиблих. За його словами, роботи в цьому напрямку тривають.

 

«Другий пункт — нарощування присутності російських військ на кордоні з Україною. Гра м’язами в форматі військових навчань і можливих провокацій уздовж кордону — це традиційна справа Росії. Таким чином вона намагається створювати атмосферу загрози і одночасно — тиску під час переговорів про припинення вогню і про мир як нашу цінність», — підкреслив Зеленський.

 

Він також зазначив, що українська армія — це не тільки сила і міць, а й мудрість і виваженість. Тому вона готова до будь-яких провокацій.

 

Разом з тим, Україна не залишає спроб домовитися про перемир’я «як про найшвидший тактичний крок». При цьому стратегією залишається — «обов’язково мир і повернення наших людей і територій».

 

Нагадаємо, напередодні ТКГ не вдалося домовитися про припинення вогню на Донбасі.

 

Раніше головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак заявив, що РФ стягує війська до українського кордону.

 

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.