Україні не загрожує паливний колапс — Мінекономіки

Україні не загрожує паливний колапс - Мінекономіки

Фото: Getty Images Україна компенсує нестачу білоруського бензину

Паливний ринок — це висококонкурентний ринок, тому Україна скоро перекриє нестачу білоруського бензину, зазначили у відомстві.

 

Якщо Білорусь припинить поставки палива в Україну, офіційний Київ за два тижні компенсує цей імпорт, заявив заступник міністра економіки Тарас Качка в ефірі телеканалу Україна 24 в середу, 2 червня.

 

За словами чиновника, припинення поставок Мінськом — це гіпотетична загроза, оскільки останніми днями виробники і постачальники білоруського бензину переконували, що співпраця триває.

 

«З іншого боку, вчора (1 червня — ред.) відбулася нарада Міненергетики, яка об’єднувала і виробників, і імпортерів, і мережі. І, насправді, критичний термін — це 10-14 днів, щоб замінити цей імпорт. Це дуже висококонкурентний ринок», — підкреслив Качка.

 

Нарешті, заступник міністра пояснив, що великий обсяг імпорту з Білорусі пов’язаний тільки з фізичною близькістю Мозирського заводу до України.

 

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Білоруська нафтова компанія скоротить поставки бензину марки А-95 в Україну в червні із 55 тисяч тонн до десяти тисяч.

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.