Україна не має статусу розробника кандидата COVID-вакцини — Ляшко

Україна не має статусу розробника кандидата COVID-вакцини - Ляшко

Фото: Twitter Україна не має статусу розробника кандидата у вакцини від COVID-19

Незважаючи на це, в країні тривають відповідні дослідження, повідомив головний санітарний лікар.

Україна не має статусу розробника кандидата на вакцину від COVID-19, незважаючи на те, що в країні проводяться відповідні дослідження. Про це головний санітарний лікар Віктор Ляшко повідомив в ефірі Громадського радіо.

Водночас він зазначив про «унікальність» роботи над українським кандидатом на вакцину, в якій досліджували білки, що не розглядалися іншими розробниками.

«Ми зможемо пояснити, в чому унікальність вакцини, коли відповідні матеріали з’являться в експертному центрі МОЗ, оскільки зараз це авторське право виробників», — сказав головний санлікар.

За його словами, зараз в Україні шукають підприємство, яке готове взятися за виробництво вітчизняної вакцини. Водночас тривають переговори з організаціями, чиї кандидати на вакцину перебувають на третій стадії клінічних випробувань.

Українська вакцина від коронавірусу. Що відомо

«Йде розмова про передачу технологій, щоб в Україні почали виробляти вакцину на власних фармацевтичних підприємствах — такі в Україні існують і готові почати виробництво», — пояснив Ляшко, додавши, що у світових розробників також не вистачає виробничих потужностей.

Раніше глава МОЗ Максим Степанов анонсував появу української COVID-вакцини через рік.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.