Угорщина визнала українські COVID-свідоцтва

Угорщина визнала українські COVID-свідоцтва

Українці вже з 11 червня зможуть подорожувати в Угорщину зі свідоцтвами про вакцинацію. А угорці в Україну — зі своїми.

 

Україна та Угорщина взаємно визнали COVID-свідоцтва, повідомив у четвер, 10 червня, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба у Twitter.

 

 

«Офіційно: Україна та Угорщина взаємно визнали COVID-свідоцтва. З 11 червня можна подорожувати з вітчизняними свідоцтвами про повну вакцинацію. Вітаю колегу і друга Петера Сіярто з успішним втіленням нашої домовленості. Перша країна ЄС, з якою втілили таке рішення», — написав він.

 

Таким чином, будуть прийняті всі вакцини, сертифіковані для використання в Україні, включаючи індійську Covishield і китайську CoronaVac.

 

Також Україна домовляється про визнання COVID-свідоцтв з Туреччиною, Молдовою і Грузією.

 

Як відомо, з 1 липня почнуть діяти COVID-сертифікати в країнах ЄС і Шенгену. При цьому деякі держави вже почали їх видавати.

 

COVID-сертифікати ЄС будуть безкоштовними, отримати їх можна буде як в електронному, так і в паперовому вигляді. Головний їхній елемент — QR-код, за допомогою якого будуть перевіряти справжність сертифіката.

 

Передбачено також визнання сертифікатів, що видаються третіми країнами, якщо вони відповідають критеріям європейських сертифікатів. Раніше повідомлялося, що Україна вже веде переговори з Єврокомісією про взаємне визнання.

 

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.