У ритуальній службі Лісового кладовища проходять обшуки — КМДА

У ритуальній службі Лісового кладовища проходять обшуки - КМДА

Фото: Википедия На Лісовому кладовищі Києва проходять обшуки

Обшуки проводяться на території СКП і на території, що є частиною Лісового кладовища, а також вдома у керівного складу підприємства.

 

У Києві на території Лісового кладовища і в приміщеннях комунальних ритуальних служб правоохоронці проводять обшуки. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

 

«У приміщеннях ритуальної служби СКП Спеціалізований комбінат підприємств комунально-побутового обслуговування здійснюють обшуки підрозділи правоохоронних органів міста Києва», — йдеться в повідомленні.

 

Повідомляється, що обшуки проводяться на території СКП і на території, що є частиною Лісового кладовища, а також вдома у керівного складу підприємства.

 

«На вимогу правоохоронних органів надається вся документація. Підприємство співпрацює зі слідством і надає доступ до всіх матеріалів у рамках чинного законодавства», — йдеться в повідомленні.

 

За попередньою інформацією, слідчі дії проводяться в рамках кримінального провадження 2019 року.

 

Раніше повідомлялося, що співробітники СБУ проводили слідчі дії на території комунального підприємства Муніципальна варта в Києві у рамках справи про незаконне поводження зі зброєю.

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.