У метрополітені Києва скоротять робочий тиждень — ЗМІ

У метрополітені Києва скоротять робочий тиждень - ЗМІ

Фото: Киевский метрополитен / Facebook У столичного метрополітену проблеми з фінансами

Скорочений графік роботи вводять через брак грошей на зарплату співробітникам метрополітену.

 

Київський метрополітен з 12 липня 2021 року вводить чотириденний робочий тиждень для деяких співробітників. Про це повідомляє LB.ua з посиланням на наказ по підприємству.

 

 

Відзначається, що скорочений графік роботи вводять через брак грошей на зарплату співробітникам. Це пов’язано з тим, що в 2021 році очікуваний пасажиропотік становитиме лише трохи більше 295 млн осіб. Для порівняння, в 2019 році він склав понад 495 млн пасажирів.

 

У наказі зазначено, що оплата праці співробітникам буде вестися за фактично відпрацьований час.

 

Планується, що за чотири дні в тиждень працюватимуть такі штатні одиниці: керівники, радники всіх рівнів підприємства та їх помічники, уповноважений з антикорупційної діяльності, референт, головний спеціаліст із публічних закупівель, старші ревізори, інспектори, інструктори, техніки, фахівці з інформаційної безпеки, цивільного захисту, мобілізаційної роботи, аналітик з комунікацій, старший коректор, експедитори, методисти, товарознавці, організатор культурно-дозвіллєвої діяльності, оператор копіювальних та розмножувальних машин.

 

Нагадаємо, що під час останнього локдауну майже місяць метро Києва працювало за спецперепустками — скористатися ним могли тільки працівники підприємств критичної інфраструктури.

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.