У Києві знайшли тіло дівчини, яку волонтери шукали два дні

У Києві знайшли тіло дівчини, яку волонтери шукали два дні

18-річну Руслану знайшли мертвою

Перед зникненням дівчина повідомила, що має намір вчинити самогубство. Її шукали майже 50 осіб, але знайшли вже мертвою.

 

У Києві знайшли мертвою 18-річну Руслану, яку з неділі розшукували рідні, волонтери і поліція. Перед зникненням дівчина сказала, що йде в ліс, щоб «покінчити життя самогубством», повідомляє пошуково-рятувальна волонтерська організація в понеділок, 5 липня.

 

Її знайшли в парку Партизанської слави.

 

Відомо, що напередодні дівчина сказала подругам, що йде в ліс, щоб «покінчити життя самогубством». Її одразу почали шукати, наступного дня Руслану знайшли, але мертвою.

 

Знайома сім’ї — Любов Галан, яка організувала пошуки дівчини, підтвердила інформацію. Вона подякувала небайдужим, які приєдналися до пошуків.

 

«Поліція знайшла Руслану. На жаль, ми не встигли. Зараз хочу тільки подякувати від рідних і всіх нас за те, що ви відгукнулися. Особливо тим, хто зголосився на пошук. Станом на цей момент — це більш як півсотні людей, хто готовий був виходити сьогодні і завтра», — написала Любов Галан.

 

Про обставини трагедії поки не повідомляється.

 

Нагадаємо, в травні на Полтавщині знайшли тіло 17-річної дівчини. Правоохоронці не виключали, що дівчину перед смертю могли зґвалтувати.

 

Раніше повідомлялося, що в США дитина повісилася через знущання над нею в школі.

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.