У Києві виявили схему з ухилення від сплати податків 2,5 млрд гривень

У Києві виявили схему з ухилення від сплати податків 2,5 млрд гривень

Фото: ГБР Правоохоронці провели обшуки в службових приміщеннях ДПС в Києві

Чиновники податкової служби вступили в змову з представниками комерційних структур, що займаються реалізацією підакцизної продукції.

Слідчі ДБР викрили в корупції посадових осіб столичного управління Державної податкової служби, які допомагали підприємцям ухилитися від сплати податків на приблизно 2,5 млрд гривень. Про це повідомляє прес-служба ДБР у вівторок, 22 червня.

Зазначено, що чиновники податкової служби вступили в змову з представниками кількох комерційних структур, що займаються реалізацією підакцизної продукції.

«Податківці згідно з чинним законодавством повинні були блокувати реєстрацію податкових накладних цих фірм, віднесених до ризикових, в обмін на що вони за неправомірну винагороду не «помічали» грубих порушень податкового законодавства», — йдеться в повідомленні.

Протиправна схема діяла з середини минулого року і дозволила зловмисникам ухилитися від сплати податків на приблизно 2,5 млрд гривень.

Правоохоронці провели обшуки в службових приміщеннях ДПС в Києві, під час яких вилучили речі і документи, які будуть залучені до матеріалів справи.

Кримінальне провадження розпочато за статтею зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 364 КК України). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін до шести років. Досудове розслідування триває.

Раніше Державна фіскальна служба викрила в Київській області групу осіб в махінаціях з ПДВ на 53 млн гривень.

На Сєвєродонецькому Азоті виявили несплату податків на 20 млн гривень

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.