У Києві силовики жорстко затримали білоруського активіста

У Києві силовики жорстко затримали білоруського активіста

Фото: svaboda.org У Києві силовики жорстко затримали білоруського активіста

Білорус влаштував одиночний пікет під будівлею посольства Білорусі — він планував перекинути через паркан мішки з гноєм.

Силовики в Києві затримали білоруського активіста Петра Маркелова на одиночній акції під білоруським посольством. Про це повідомляє БелТА в суботу, 22 травня.

Маркелов планував перекинути через паркан посольства кілька мішків з гноєм, щоб привернути увагу до подій в Білорусі та до факту смерті політв’язня в білоруській в’язниці. Активіст наголосив, що його акція спрямована проти посольства і влади Білорусі, а не проти України.

У свою чергу співробітники Нацгвардії жорстоко затримали активіста, повалили його на землю і вдягли наручники. Один з силовиків кричав Маркелову, що його депортують за порушення громадського порядку.

«Ти в Україні зараз знаходишся, ти зрозумів? Ти зрозумів мене? Ти в Україні знаходишся!», — кричав нацгвардієць російською мовою.

Нагадаємо, що в Білорусі мають намір заборонити біло-червоно-білий прапор як «символ нацизму». З відповідною ініціативою найближчим часом виступить Міністерство внутрішніх справ республіки.

Без преси. Атака на популярний сайт у Білорусі

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.