У Києві СБУ блокувала псевдоброкерську схему

У Києві СБУ блокувала псевдоброкерську схему

Фото: СБУ У Києві СБУ викрила мережу шахрайських call-центрів

Зловмисники обіцяли клієнтам отримання надприбутків у короткі терміни на «торгівлі» валютою, цінними паперами, золотом і нафтою.

Співробітники СБУ заблокували діяльність шахрайських call-центрів з виманювання грошей під видом «відомих брокерських компаній». Про це повідомляє прес-центр СБУ.

«За даними спецслужби, група українців і громадян іноземних держав організували в Києві протиправну схему. Вони, перебуваючи в Україні, координували діяльність транскордонного шахрайського механізму», — йдеться в повідомленні.

Встановлено, що зловмисники дзвонили громадянам ЄС та інших країн від імені «відомих брокерських компаній» і пропонували заробити на торгівлі валютою, криптовалютою, цінними паперами, золотом і нафтою.

Ділки «гарантували» клієнтам отримання надприбутків в короткі терміни. Після отримання значної суми грошей, привласнювали кошти і блокували вкладника.

Також учасники угруповання пропонували вкладникам за «комісійні» повернути втрачені інвестиції. Отримавши кошти, фігуранти переривали зв’язок з клієнтом.

Правоохоронці провели обшуки за місцем проживання організаторів і учасників угруповання та в розташуванні call-центрів.

Під час слідчих дій було вилучено понад 2 млн гривень, серверне обладнання, флеш-носії і документальні матеріали, що підтверджують протиправну діяльність.

Слідчі дії тривають для притягнення до відповідальності всіх організаторів схеми.

Раніше повідомлялося, що в Запоріжжі правоохоронці викрили шахрайську схему із заволодіння коштами громадян.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.