У Києві пройшов марш ковідоскептиків

У Києві пройшов марш ковідоскептиків

Фото: kiev.strana.ua Марш ковідоскептиків у Києві

Учасники акції в костюмах Ку-клукс-клану закликають не вірити в реальність загрози коронавірусу і протестують проти карантинних обмежень та вакцинації.

На Михайлівській площі в Києві в суботу, 20 березня, триває акція противників карантину, які закликають не вірити в реальність пандемії коронавірусу, повідомляє видання Страна.

Зазначається, що марш ковідоскептиків розпочався о 12:00 біля університету імені Шевченка. У ньому беруть участь кілька сотень людей. Учасники акції виступають «за права людини, за життя без масок, за вільний вибір медичного втручання, проти лжепандемії, всесвітнього концтабору і медичної диктатури».

Організаторами акції вказані організації Захист Здоров’я Нації, Права людини і здоров’я нації і Стоп Фейк Пандемія.

Учасники демонстрації пройшли до Софійської площі. Вони провели «зомбі-марш» і спалювали медичні маски. В руках у деяких учасників були плакати з написами «Вакцина = геноцид народу», «Стоп вакцинації», «Маю право дихати киснем» і інші.

При цьому деякі учасники маршу були одягнені в костюми ув’язнених нацистських концтаборів, захисні медичні костюми з білими маскарадними масками і балахони Ку-клукс-клану.

Також на вулицях Києва помітили автомобіль чорного кольору, з динаміків якого закликають не вірити в коронавірус. COVID-скептики розповідають, що вірус придумали політики для того, щоб люди менше контактували між собою і були менш згуртовані.

Нагадаємо, сьогодні повідомлялося, що жертвами COVID-19 в Києві стали понад 3000 осіб.

Також повідомлялося, що через погіршення епідситуації з сьогоднішнього дня в Києві вводяться жорсткі карантинні обмеження, які триватимуть до 9 квітня.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.