У Києві працюють 14 муніципальних пляжів

У Києві працюють 14 муніципальних пляжів

Фото: Facebook/kiev.dpss.gov.ua Тимчасово не рекомендується купатися на п’яти пляжах

Міжнародну екологічну нагороду Блакитний прапор у 2021 році отримали дев’ять міських пляжів.

У Києві відкрито 14 пляжів. На них влаштовано 26 рятувальних постів, де чергують близько 150 лайфгвардів Пляжний патруль. Зокрема, вони спільно з поліцією стежать за громадським порядком і безпекою. Про це повідомляється на сайті КМДА.

Зазначається, що в Дніпровському районі для киян працюють дев’ять пляжів: Молодіжний, Венеція, Передмістна Слобідка, Золотий, Дитячий, Веселка, Тельбін, Центральний, Райдуга.

В Оболонському районі відкриті два пляжі — Вербний і Пуща-Водиця.

У Деснянському районі також два пляжі — Вир і Троєщина.

А в Голосіївському районі працює пляж Галерна.

Станом на 30 червня, в столиці тимчасово не рекомендується купатися на пляжах Веселка, Тельбін, Вербна, Пуща-Водиця, Троєщина. Погіршення якості води викликано спекою, яка трималася в Києві в останні дні. Зараз фахівці проводять додаткові дослідження води.

Міжнародну екологічну нагороду Блакитний прапор у 2021 році отримали дев’ять міських пляжів: Дитячий, Золотий, Пуща-Водиця, Веселка, Венеція, Молодіжний, Галерна, Вир і Троєщина.

Пляжі з такою позначкою вносяться в лист міжнародної туристичної організації як рекомендовані для відвідування і відповідають 33 критеріям.

Раніше повідомлялося, що у воді на п’яти пляжах Києва виявили кишкову паличку. Столична Держспоживслужба рекомендувала використовувати ці місця виключно для відпочинку без купання.

Додамо, що в Криму закриті 83 пляжі. Після повені та підтоплень територій погіршилася якість морської води. Через це призупинено роботу пляжів.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.