У Києві перенесли масову COVID-вакцинацію

У Києві перенесли масову COVID-вакцинацію

Фото: РБК-Украина У Києві шикуються величезні черги на вакцинацію

Киянам, які раніше записалися на 19-20 червня, запропонують перенести вакцинацію на 17-18 червня або скасувати запис.

 

У Києві перенесли масову вакцинацію від коронавірусу COVID-19 на базі Міжнародного виставкового центру з 19-20 червня на 17-18 червня. Це пов’язано з майбутніми святами, повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на сервіс Helsi.me в понеділок, 14 червня.

 

«Масова вакцинація в МВЦ в Києві проходитиме 17 і 18 червня. На вихідних, як передбачалося, вакцинації не буде через за офіційні «довгі» вихідні на Трійцю. Тому, щоб не втрачати тиждень, людей вакцинуватимуть у четвер і п’ятницю», — йдеться в повідомленні.

 

 

 

Киянам, які раніше записалися в системі на 19-20 червня, запропонують перенести вакцинацію на 17-18 червня або скасувати запис.

 

«Попередній запис буде відкрито на сайті сервісу helsi.me вранці 15 червня. Для успішної вакцинації із собою потрібно мати паспорт, ІПН, заявку на вакцинацію в сервісі Дія, смс з деталями запису. В МВЦ діятиме «жива» черга і черга за попереднім записом», — відзначили в сервісі.

 

Водночас вказано, що стан черги відображається в телеграм-каналі helsi.me, щоб усі охочі могли спланувати свій час і приїхати на вакцинацію. 17-18 червня також буде онлайн-трансляція стану черги в Facebook на сторінці helsi.me.

 

Також заступник голови Київміськдержадміністрації Ганна Старостенко в коментарі агентству пояснила, що вакцинацію перенесли з низки причин.

 

«По-перше, у нас буде три дні вихідних, а ми бачимо, що люди на вихідних почали менше йти вакцинуватися. По-друге, на цих вихідних буде професійний день медика, і ми хочемо дати медикам можливість відпочити. Третя причина — ми хочемо протестувати, як працюватимуть центри вакцинації в будні. Ми обговорювали цей момент із міністром охорони здоров’я та отримали від нього підтримку, адже центри вакцинації в майбутньому мають працювати щодня», — сказала вона.

 

Щодо скасування вакцинації на вихідні 26 і 27 червня в КМДА повідомлять після 22 червня.

 

Нагадаємо, минулої суботи, 12 червня, у Києві встановили рекорд із вакцинації — щепили більше 3 000 осіб. Це сталося завдяки збільшенню кількості бригад щеплення та організації запису на отримання ін’єкції.

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.