У Києві на підприємстві Академії наук робили фальсифікований алкоголь

У Києві на підприємстві Академії наук робили фальсифікований алкоголь

Фото: Facebook/kyiv.gp.gov.ua Тривають слідчі дії

Посадові особи, використовуючи приміщення і обладнання держпідприємства, виготовили понад п’ять тисяч літрів фальсифікованого алкоголю і продавали під виглядом знаменитих брендів.

Працівникам державного підприємства НАН України повідомлено про підозру у виготовленні фальсифікованого алкоголю. Фігуранти виготовили такого спиртного більш як 5,3 тисяч літрів на 1,3 млн гривень. Про це повідомляє прес-служба Київської міської прокуратури.

«Згідно з матеріалами слідства, в період з серпня 2020 по лютий 2021 року учасники програми організованої групи, будучи посадовими особами ДП Дослідне виробництво Інституту хімії високомолекулярних сполук НАН України, і використовуючи приміщення держпідприємства і спеціальне обладнання, організували незаконне виробництво алкогольних напоїв з метою їхнього подальшого збуту під виглядом відомих брендів», — йдеться в повідомленні.

Підозрювані незаконно виготовили понад 5,3 тисяч літрів фальсифікованих алкогольних напоїв та отримали незаконний прибуток у розмірі 1,3 млн гривень.

Проводяться всі необхідні слідчі дії.

Раніше повідомлялося, що СБУ заблокувала продаж контрафактного алкоголю і сигарет на 10 млн. Правоохоронці вилучили сотні ящиків з підробленим алкоголем і сигаретами. Частина продукції завозилася з «ДНР».

Додамо, ДФС ліквідувала виробництво контрафакту. Вилучено близько 7 тисяч пачок сигарет з підробленими марками акцизного податку, зразки продукції та документацію щодо купівлі сировини, фурнітури.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.