У Києві дівчина розбила обличчя через зламаний самокат

У Києві дівчина розбила обличчя через зламаний самокат

Фото: Unsplash У Києві дівчина взяла на прокат самокат і розбила обличчя

Медики заявили, що до них щодня потрапляють по 3-4 людини, які каталися і травмувалися на самокатах.

У Києві поїздка дівчини на орендованому самокаті закінчилася травмами. Через непрацюючі гальма транспортного засобу вона розбила собі обличчя. Про це в середу, 9 червня, розповів друг постраждалої Владислав Гребельник на своїй сторінці у Facebook.

«Усе дуже просто, в самокаті відмовили гальма. Прямо під час з’їзду з невеликого пагорба, недалеко від Маріїнського парку. Їй довелося стрибати на ходу, щоб не потрапити під машину», — написав Гребельник.

Він розповів, що дівчина орендувала самокат компанії Bolt, а лікарі, які оглядали дівчину в лікарні, повідомили, що до них часто потрапляють пацієнти з травмами після їзди на самокатах.

У Києві дівчина розбила обличчя через зламаний самокат

 

facebook.com/v.hrebelnyk

«Що ж, я пішов гуглити. І знайшов цікаву річ — кожна поїздка страхується на 150 тисяч гривень. Але, як би трагічно не звучало, сумніваюся, що вам знадобиться це страхування в разі смерті», — додав Владислав.

За його словами, в компанії постраждалій дівчині вирішили дати купон на 200 гривень, за яким можна проїхати в їхньому таксі.

Нагадаємо, в Києві підлітки викинули у вікно взятий в оренду самокат, записавши те, що відбувається, на камеру і виклавши відповідний ролик в Instagram.

Раніше представники КП «Київський метрополітен» і представники спільноти легкого персонального транспорту затвердили правила перевезення в метро моноколіс і самокатів.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.