У Києві чоловік викинув через вікно собаку

У Києві чоловік викинув через вікно собаку

Фото: Facebook/Alina Nesterova Перехожі не встигли допомогти тварині

П’яний господар викинув свого вихованця з вікна багатоповерхівки. Потім він не давав перехожим надати тварині допомогу. Поліція його відпустила.

У Солом’янському районі столиці чоловік у стані алкогольного сп’яніння з вікна четвертого поверху викинув собаку. Пригода сталася близько першої години ночі на вулиці Генерала Геннадія Воробйова, написала в Facebook очевидиця події Аліна Нестерова.

«Спочатку це був просто п’яний шум, а пізніше всі почули скиглення невинної жертви злочину… П’яна компанія сперечалася між собою. Поки орієнтовно з четвертого поверху не випав вниз собака», — написала вона.

Дівчина додала, що господар пса був п’яний і відмовлявся від того, щоб собаці надали допомогу.

«Кричав «Це мій пес, я його виховував, я його і вб’ю!». Щоб, нарешті, забрати бідну істоту довелося викликати поліцію», — написала очевидиця, додавши, що собаку вона повезла в клініку.

Однак не встигла, оскільки тварина дорогою померла.

«Ми хочемо, щоб винний отримав своє покарання!», — зазначила киянка, попросивши користувачів розповсюдити інформацію про подію. Вона зазначила, що поліція господаря пса відпустила.

«На даний момент поліція не проводить ніякого розслідування і досі не розподілили справу на дільничного. На мої дзвінки щодо розподілу, відповідають «зателефонуйте в понеділок». Так не повинно бути», — зазначила Аліна Нестерова.

У Києві чоловік викинув через вікно собаку

Facebook / Alina Nesterova

Нагадаємо, на Миколаївщині взяли на поруки жінку, яка повісила собаку. У суді громадянка визнала свою провину в скоєнні злочину, передбаченого статтею про жорстоке поводження з тваринами.

Додамо, на Львівщині чоловік, який застрелив собаку, піде під суд.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.