У ЦВК назвали місцеві вибори одними з найскладніших в історії

У ЦВК назвали місцеві вибори одними з найскладніших в історії

Фото: Голос.юа Місцеві вибори є одними з найскладніших в історії — ЦВК

Вибори ускладнені новим законодавством і адміністративно-територіальним устроєм, а також епідемією коронавірусу.

Місцеві вибори є одними з найскладніших в історії України через низку обставин. Про це заявив глава Центрвиборчкому Олег Діденко на брифінгу в неділю, 25 жовтня.

За його словами, для проведення голосування утворили понад 29 тисяч виборчих дільниць. При цьому процес ускладнюється, зокрема, тим, що вибори проходять в умовах пандемії.

«В цілому це одні з найскладніших виборів або найскладніші в історії України, тому що у нас співпало кілька факторів. Це і виборче законодавство, і реформа адміністративно-територіального устрою відбулася, що призвело до того, що велика частина виборів — перші вибори», — сказав Діденко.

Нагадаємо, що раніше в Києві і на Дніпропетровщині зафіксували «каруселі» виборців. Два автобуси везли людей голосувати з Дніпропетровської області в столицю, їх затримала поліція.

Також повідомлялося, що в Україні не відкрилися чотири виборчі дільниці. Виборчі дільниці не були відкриті за станом на 10 годину ранку. Причини невідомі. Дільниці розташовані в Донецькій, Івано-Франківській, Житомирській та Полтавській областях.

Місцеві вибори: КВУ назвав нові порушення

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.