У центрі Києва вкладники Аркади перекрили вулицю

У центрі Києва вкладники Аркади перекрили вулицю

Фото: PavlovskyNews Акція вкладників банку Аркада в Києва

Мета акції полягає в зверненні уваги чиновників на зупинене у 2018 році будівництво трьох ЖК.

У Києві біля Нацбанку сьогодні, 2 квітня, вкладники банку Аркада перекрили вулицю Інститутську з вимогами добудувати ЖК. Про це повідомляє телеграм-канал PavlovskyNews.

«Інвестори банку Аркада перекрили вулицю Інститутську навпроти Нацбанку і вимагають допомогти їм добудувати ЖК, виділивши на іпотечні кредити для населення 3,5 млрд грн», — йдеться в повідомленні.

Протестувальники вимагали, щоб до них вийшов голова Національного банку Кирило Шевченко. До них вийшов його представник, який зареєстрував звернення.

Повідомляється, що акція протесту почалася о 9:30 біля будівлі Кабміну. Далі учасники протесту мають намір податися до Офісу президента. Мета акції — звернути увагу чиновників на зупинене в 2018 році будівництво трьох ЖК: Еврика, Патріотика і Патріотика на озерах.

Раніше повідомлялося, що близько 40% позичальників банку Аркада висловили бажання приєднатися до програми реструктуризації заборгованості за іпотечними кредитами фізичних осіб, введеної Фондом гарантування вкладів фізичних осіб.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.