У будинку колишнього ректора НАУ йдуть обшуки

У будинку колишнього ректора НАУ йдуть обшуки

Фото: Сегодня Володимира Ісаєнка звільнили з посади ректора НАУ в жовтні минулого року

Стосовно Володимира Ісаєнка та його екс-проректорів відкрито вісім кримінальних проваджень. Два з них розслідує ДБР.

 

У Києві співробітники Державного бю розслідувань проводять обшук у будинку колишнього ректора Національного авіаційного університету (НАУ) Володимира Ісаєнка. Про це повідомляє Сегодня в п’ятницю, 18 червня.

 

«Попередньо відомо, що правоохоронці принесли судове рішення, у якій ідеться, що вони повинні перевірити чи не переховується Ісаєнко від слідства», — йдеться в повідомленні.

 

Помічник Ісаєнка розповів виданню, що той удома, але хто до нього прийшов не знає.

 

Ісаєнка звільнили з посади ректора НАУ в жовтні минулого року. Контракт з ним був розірваний достроково через порушення його умов, а також з причини кримінального переслідування за корупцію.

 

Згідно з даними МВС, Ісаєнко перебуває в розшуку з 23 лютого 2021 року. Його звинувачують у грубому порушенні трудового законодавства та незаконному звільненні співробітників (ч.1 ст.172). Працівники через суд домоглися відновлення на посадах, а університет виплатив постраждалим суму в розмірі 893 тисячі гривень.

 

Також його звинувачують в організації схеми корупційного зарахування в НАУ іноземних студентів, закупівлі літаків, які не функціонують, і придбанні для особистих потреб автомобіля за бюджетні гроші університету.

 

Загалом щодо Ісаєнка та його екс-проректорів відкрито вісім кримінальних проваджень. Два з них розслідує ДБР.

 

Раніше повідомлялося, що незаконно відчужені гуртожитки НАУ повернули в держвласність. Приміщення двох гуртожитків по вулиці Вітряні Гори в Києві площею більше 2 тис. кв. м і вартістю понад 24 млн гривень, що знаходилися на балансі НАУ, у 2016 році на підставі низки підроблених документів незаконно були передані у власність комерційній структурі.

 

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.