Відомий український анестезіолог помер від коронавірусу

Відомий український анестезіолог помер від коронавірусу

Фото: health-ua Заслужений лікар України Фелікс Глумчер (у центрі)

Фелікс Семенович Глумчер брав участь у розробці апаратів для штучної вентиляції легенів.

 

У Києві на 72 році життя від ускладнень коронавірусної хвороби помер Заслужений лікар-анестезіолог України Фелікс Семенович Глумчер. Про це ввечері у середу, 4 листопада, повідомила український інфекціоніст Ольга Голубовська у Facebook.

 

«Розумний, професійний, сильний, прямий, самодостатній і працьовитий… Я не знаходжу слів, щоб описати його внесок у лікування важких хворих, підготовку кадрів», — зазначено в повідомленні.

 

Відзначається, що влітку цього року також помер друг професора, теж академік Петро Дмитрович Фомін.

 

Фелікс Семенович Глумчер народився 30 січня 1949 року. Із 2004 року президент Асоціації анестезіологів України. Брав участь у розробці понад десяти протоколів з надання медичної допомоги МОЗ України, був позаштатним консультантом Головного бюро судово-медичної експертизи України.

 

Професор, завідувач кафедрою анестезіології та інтенсивної терапії НМУ ім. А.А. Богомольця нагороджений орденом За заслуги 3-го ступеня. Лауреат Державної премії з науки і техніки за участь у розробці апаратів для штучної вентиляції легенів.

 

Як повідомлялося, у Вінниці від COVID-19 помер заступник головного лікаря — завідувач поліклінікою Вінницької обласної клінічної лікарні імені Пирогова Віктор Колодько. До цього від ускладнень коронавірусної хвороби померли його мати і рідний брат.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.