В Україні зарплати виросли на третину за рік

В Україні зарплати виросли на третину за рік

Фото: National Bank of Ukraine/Flickr Зарплати українців падають другий місяць поспіль

За останній рік, у порівнянні з травнем 2020 року, зарплата українців виросла на 28,1%, тоді як реальна зарплата (з урахуванням інфляції) зросла на 16,8%.

 

В Україні в травні 2021 року середня номінальна зарплата штатного працівника підприємств, установ та організацій склала 13 499 гривень — на 44 гривні менше, ніж в квітні. Про це повідомляє Держстат у вівторок, 29 червня.

 

Зарплати в Україні падають другий місяць поспіль — в квітні вони скоротилися на 69 гривень.

 

За останній рік (в порівнянні з травнем минулого року) зарплата виросла на 28,1%. Реальна зарплата (з урахуванням інфляції) за рік зросла на 16,8%.

 

При цьому найвища нарахована зарплата в травні була в Києві — 19 287 гривень, найнижча — у Волинській області — 10 890 гривень.

 

За даними Держстату, найбільшу зарплату отримують в сферах Інформація та телекомунікації — 25 265 гривень, Фінансова і страхова діяльність — 21 965 гривень, тоді як найнижчу отримують працівники сфери Тимчасове розміщення та організація харчування — 8 875 гривень.

 

В Україні зарплати виросли на третину за рік

 

Нагадаємо, що раніше Кабмін дав прогноз зростання мінімальної зарплати. Мінімальна зарплата в Україні в 2022 році виросте, проте зовсім незначне — на 8,4%.

 

Також повідомлялося, що мінімальні зарплати медикам підвищать у 2022 році. Сьогодні президент оголосив про підписання указу про підвищення зарплат медпрацівникам, але терміни його не назвав.

 

 

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.