В Україні зареєстрували вакцину Johnson&Johnson

В Україні зареєстрували вакцину Johnson&Johnson

В Україні застосовуватимуть вакцину Janssen

Janssen містить знешкоджений аденовірус людини, в який вмонтована ДНК, що кодує шиповидний білок вірусу SARS-CoV-2.

 

МОЗ України зареєструвало вакцину Janssen, виробництва американської компанії Johnson&Johnson проти коронавірусу COVID-19 для екстреного медичного застосування. Рішення було прийнято 2 липня, повідомляє в понеділок прес-служба Міністерства охорони здоров’я.

 

«Janssen — це векторна вакцина, розроблена фірмою Janssen, якою володіє компанія Johnson&Johnson. Вакцина містить знешкоджений аденовірус людини, в який вмонтована ДНК, що кодує шиповидний білок вірусу SARS-CoV-2. Вимагає температури зберігання від +2 до +8 С. для повної імунізації достатньо однієї дози», — йдеться в повідомленні.

 

Вакцину дозволили до екстреного застосування Всесвітня організація охорони здоров’я, також дозвіл на її використання дали США, Велика Британія, Євросоюз, Швейцарія, Канада і багато інших країн.

 

Нагадаємо, в кінці травня в Україні доставили 500 доз вакцини Janssen. Вони використовувалися для вакцинації працівників приватної компанії зі США.

 

Як повідомлялося, з початку кампанії вакцинації в Україні щеплення отримали майже 2,1 млн осіб. При цьому дві дози отримали понад 850 тисяч.

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.