В Україні представили бойовий дрон

В Україні представили бойовий дрон

Фото: Укринформ Творці говорять, що аналогів дрону у світі немає

Безпілотник ACE ONE здатний переносити до тонни озброєння і розвивати швидкість до 1000 км/год, кажуть творці.

 

На виставці Зброя та безпека — 2021 у Києві у вівторок, 15 червня, представили новий український бойовий безпілотник ACE ONE, повідомляє Укрінформ.

 

 

«Таких безпілотників ні в Україні, ні у світі ще не було. У своєму класі бойових безпілотників, які можуть переносити озброєння до 1 тонни — ACE ONE — це №1. Він розроблений на основі новітніх технологій — Stealth. Завдяки цьому, а також своїй формі плоского крила, безпілотник фактично невидимий для радарів і його складно обчислити. Швидкість ACE ONE наближена до надзвукової. Це 1000 км/год. Управління здійснюється за допомогою системи штучного інтелекту, яка може управляти роєм таких безпілотників», — розповів один із конструкторів і керівників проекту Олександр Лось.

 

Співкерівник проекту Володимир Усов відзначив, що безпілотник призначений для оборонного захисту повітряного простору України.

 

«Якщо, наприклад, на територію України залетить безпілотник-розвідник, ACE ONE, який значно швидший і могутніший за всіма характеристиками, зближується з ним і знищує його. Також ACE ONE використовується для швидкого ривка на територію противника, виконання операції і повернення на наземну станцію», — пояснив Усов.

 

Відзначається, що над розробкою БПЛА працювали 25 українських вчених і фахівців в області авіакосмічної галузі. Головними конструкторами проекту є колишній президент ДП Антонов Олександр Лось і колишній глава ДКАУ, член Міжнародної академії космонавтики Володимир Усов.

 

Як повідомлялося, в кінці травня представники командування Десантно-штурмових військ випробували наземні дрони, виготовлені в Україні, — Ironclad, Ласка 2.0 і РСВК-М Мисливець. Випробування пройшли в Житомирській області.

 

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.