В Україні погіршилася епідситуація з грипу та ГРВІ

В Україні погіршилася епідситуація з грипу та ГРВІ

В Україні не тільки епідемія коронавірусу, а й грипу/ГРВІ

На початку березня епідпоріг захворюваності перевищено на 9%, а в кінці місяця — майже на 35%.

 

Епідпоріг із захворюваності на грип та ГРВІ в Україні перевищено на 34,8%, повідомляє Центр громадського здоров’я в середу, 31 березня.

 

 

«З 22 по 28 березня в Україні на ГРВІ, включаючи коронавірусну інфекцію, захворіли 247 497 людей, з них 33,8% — діти у віці до 17 років. Циркуляції вірусів грипу не зареєстровано. Інтенсивний показник захворюваності на 34,8% перевищує епідемічний поріг, розрахований для України, і становить 651,4 на 100 000 населення. Це на 5,5% менше від показника за аналогічний період минулого сезону», — йдеться в повідомленні.

 

Неепідемічний рівень активності зберігається у Вінницькій, Хмельницькій, Херсонській і Чернівецькій областях, в інших областях — епідпоріг перевищено. При цьому дуже високий рівень зафіксований у Тернопільській області, а високий рівень зберігається у Волинській, Житомирській, Київській, Черкаській, Сумській та Донецькій областях.

 

За тиждень проти грипу вакцинувалися 566 осіб, а з початку епідсезону щеплення зробили 194 675 осіб.

 

З 28 вересня минулого року по 28 березня на ГРВІ перехворіло 11,2% населення України. Летальних випадків внаслідок грипу не зареєстровано.

 

Відзначимо, на початку березня епідпоріг захворюваності на грип та ГРВІ перевищено всього на 9%.

 

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.