В Україні нові правила карантину

В Україні нові правила карантину

Опубліковані нові правила карантину в Україні

З четверга усі регіони України переходять у «зелену» зону карантину. Кабмін оприлюднив правила карантину для цієї зони.

 

Уряд України опублікував постанову про встановлення на території країни «зеленої» зони. Згідно з документом, з четверга, 17 червня, на території України встановлюється «зелений» рівень епідемічної небезпеки.

 

Відповідно до нього, забороняється перебувати в громадських закладах і транспорті без масок, що закривають ніс і рот, перебувати на вулиці без документів, самовільно залишати місця самоізоляції.

 

Також заборонений в’їзд в Україну іноземців без медстраховки, яка покривала б лікування коронавірусу. Крім того, при в’їзді в Україну іноземці повинні мати негативний тест на COVID-19 (ПЛР або експрес-тест на антиген), проведений не більше ніж за 72 години до перетину кордону або документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19 вакцинами, визнаними ВООЗ.

 

Проведення масових заходів, у тому числі в розважальних закладах і нічних клубах, дозволено тільки при одягнутих усіма учасниками масок. Однак, це обмеження може не дотримуватися, якщо всі учасники мають негативний результат тестування на COVID-19 або документ про повну вакцинацію.

 

Перевезення пасажирів у громадському транспорті дозволені лише за умови, що пасажирів у салоні буде не більше, ніж місць для сидіння.

 

Суб’єкти господарювання, які обслуговують відвідувачів, зобов’язані мати маркування для перебування в черзі з дотриманням дистанції не менше 1,5 метра та урни для збору використаних масок, а працівники повинні носити маски.

 

Напередодні повідомлялося, що в Україні змінили правила вступу зон карантину. «Зелена» і «жовта» зони карантину будуть вводитися відразу на всій території України, а «помаранчева» і «червона» зони, як і раніше, в окремих областях.

 

Як повідомлялося раніше, Кабмін послабив карантинні обмеження.

 

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.