В Україні лікарняні ліжка заповнені на 65% — МОЗ

В Україні лікарняні ліжка заповнені на 65% - МОЗ

Лікарня, ліжко (фото: Unsplash)

Лікарняні ліжка для пацієнтів з коронавірусом заповнені більш ніж на 70% в Києві та ще шести областях. В цілому по країні лікарняні ліжка заповнені на 65,4%.

Про це свідчать дані Міністерства охорони здоров’я.

В столиці ліжка в лікарнях заповнені на 75,9%. Також велика заповнюваність ліжок спостерігається у Донецькій (77,4%), Кіровоградській (71%), Луганській (78,9%), Одеській (80,7%), Полтавській (79,9%) і Рівненській областях (71,7 %). В країні немає регіону, де заповнені менш як 50% ліжок.

В Україні лікарняні ліжка заповнені на 65% - МОЗ

Всього в Україні введено вже 38 443 ліжок для лікування коронавірусу. Максимально можуть ввести в країні 52 тисячі таких ліжок.

У всіх регіонах перевищено показник захворюваності на коронавірус. У середньому по країні цей показник становить 223,2 при нормі в 40. Найгірша ситуація спостерігається у Чернівецькій області — 385,4. У Києві показник захворюваності становить 229,2.

Також у МОЗ заявляють, що регіоном із значним поширенням COVID-19 вважається регіон, в якому наявна хоча б одна з таких ознак:

  • завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, становить більш як 50 відсотків протягом п’яти днів підряд;
  • середня кількість тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції та імуноферментного аналізу становить менш як 24 тестування на 100 тис. населення протягом останніх семи днів;
  • показник захворюваності на COVID-19 за 14 днів на 100 тис. населення перевищує базовий рівень захворюваності.
  • коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 становить понад 11%;
  • показник зростання кількості випадків COVID-19 становить понад 10%.

Нагадаємо, що президент Володимир Зеленський вимагає достовірної інформації тих, хто хворіє на коронавірус, та наполягає, щоб лікарняні ліжка по всій території України були якнайшвидше забезпечені киснем на 80%.

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.