В російському МЗС політику НАТО щодо України назвали «нечистоплотною»

В російському МЗС політику НАТО щодо України назвали «нечистоплотною»

Фото: radiokp.ru

Марія Захарова прокоментувала слова німецького амбасадора про страх війни з Росією

Офіційний представник МЗС Росії Марія Захарова, прокоментувала слова посла Німеччини в Україні Анки Фельдгузен, що «всі бояться війни з Росією», та акцентувала увагу на абсолютній «миролюбності» та «порядності» політики Росії:

«За словами німецького посла, всі бояться бути з Росією в прямій війні. Тобто, справа в страху. А Росія в принципі в основу своєї національної політики, включаючи внутрішню і зовнішню, заклала не страх війни з кимось, а принциповий вибір на користь миру і його підтримки. Відчуйте різницю, як то кажуть», – написала вона в своєму Telegram-каналі.

Цілком в дусі російської політики всю провину за напругу в світі представниця країни-агресора переклала па Захід.

«Які ж натівці нечистоплотні – написала Захарова. – Власними руками, використовуючи таких же послів і міністрів закордонних справ, стимулювали на Україні майдани, довели країну до повної втрати суверенітету і стану напіврозпаду, знекровили держуправління, стравили українців один проти одного і проти власної історії, а тепер згадали про те, що у них є якісь правові обмеження. Треба було про право і етику згадувати тоді, коли розміщували в міністерствах і відомствах України свої спецслужби, моделювали і спонсорували майдани, тренували бойовиків».

Про російські війська на теренах України та про окуповані території сусідніх країн пані Захарова чомусь не згадала.

Напередодні у Москві прокоментували заяву президента України Володимира Зеленського, яка прозвучала в інтерв’ю телеканалу «1+1», що Москва порушує логіку Мінських угод, надаючи громадянство жителям окупованих територій. Офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова заявила, що Росія видає свої паспорти жителям Донбасу виключно «з гуманітарних міркувань».

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.