В Києві результати виборів оголосять не пізніше 6 листопада — комісія

В Києві результати виборів оголосять не пізніше 6 листопада - комісія

Вибори 2020 року, член виборчої дільниці у захисному екрані та виборець у масці (фото: Парламент UA)

Результати виборів мера Києва оголосять не пізніше 6 листопада, проте київська міська територіальна виборча комісія намагатиметься зробити це раніше.

Про це у ході брифінгу повідомив заступник голови Київської міської територіальної виборчої комісії Микола Нілов.

Офіційні результати Київська міська територіальна виборча комісія повинна оголосити не пізніше як на 12-й день після дня голосування — це 6 листопада. Ми будемо намагатися зробити це скоріше, — зазначив він.

Своєю чергою, координатор громадянської мережі ОПОРА Ольга Айвазовська під час брифінгу повідомила, що точної дати проведення другого туру на місцевих виборах поки немає, адже у різних регіонах він проходитиме в різні дати.

В деяких регіонах вони можуть пройти 15 жовтня, в інших — 22 жовтня. Законодавство визначає, що результати встановлюються не пізніше, ніж на дванадцятий день після дня голосування, а повторне голосування організовується протягом трьох тижнів, — заявила вона.

Нагадаємо, що колишній депутат Верховної Ради Віктор Лозінський, якого засуджували до 15 років ув’язнення за вбивство, за даними екс-полів, виграв у виборах голови об’єднаної територіальної громади у Кіровоградській області.

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.