У Сумській області працює незаконна виборча дільниця

У Сумській області працює незаконна виборча дільниця

Вибори 2020 року, літня жінка без маски роздивляється бюлетень (фото: Парламент UA)

У Сумській області спостерігачі та правоохоронці виявили незаконну виборчу дільницю, яку організували у селі Соснівка Конотопського району.

Про це повідомила голова правління громадянської мережі «ОПОРА» Ольга Айвазовська на своїй сторінці у Facebook.

За її словами, село входить до Попівської об’єднаної територіальної громади. Незаконна дільниця організувала голосування до сільської ради громади, яка відмовляється входити до складу ОТГ.

Село Соснівка, Конотопський район, Попівська ОТГ, Сумщина. Працює незаконна ДВК, яка організовує голосування до сільської ради, громади, яка відмовляється входити до складу ОТГ. Діє вона за ідентичним номером, як і дійсна ДВК — 590211. Бюлетені надрукували самостійно, — написала Айвазовська.

Зазначається, що виборці йдуть на ту дільницю і голосують там.

Поліція перебуває під дільницею та опитує людей на виході, отримали вже дозвіл прокуратури на вхід в будівлю приватної форми власності для здійснення слідчих дій, — додала голова ОПОРИ.

Біля фейкової дільниці грає музика і людей запрошують на голосування, вони йдуть на самопроголошену дільницю замість справжньої, а на справжній дуже низька явка, адже вона в глибині села розташовується і біля неї нічого не відбувається, люди не знають, що туди насправді потрібно йти, — розповіла Айвазовська.

Нагадаємо, що станом на 14.00 25 жовтня до поліції надійшло 2162 заяви та повідомлення про порушення, пов’язані з виборчим процесом. Поліцейські відкрили 25 кримінальних проваджень .

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.