У партії «Голос» триває війна через Рудик — Юрчишин

У партії "Голос" триває війна через Рудик - Юрчишин

У партії «Голос» триває війна через керівництво Кіри Рудик, яка обмежує роботу депутатам, що висловлюють з нею незгоду.

Про це розповів народний депутат фракції «Голос», перший заступник голови комітету з питань антикорупційної політики Ярослав Юрчишин в ексклюзивному інтерв’ю Парламент.UA.

Доступ до аналітичних матеріалів фракції, до ефірів, до юридичних певних питань, які забезпечувала партія, обмежили. Це насправді дуже по-дитячому, адже кому буде гірше в цій ситуації?  Після виходу Святослава й усунення Притули, фактично у всіх членів «Голосу» приблизно один рівень впізнаваності, в когось трошки менший, в когось трошки більший, але ж ще є загальний бренд «Голосу». А Кіра просто обмежила можливість «Голосу» бути на ефірах, — сказав він.

За його словами, такі дії Рудик можна охарактеризувати однією приказкою.

Для цього є гарна українська приказка: «Коли бог хоче покарати, він забирає розум», — підкреслив нардеп.

Він також додав, що депутати та представники місцевих організацій висунули пропозицію розв’язати всі питання на демократичному з’їзді, який має відбутися в липні, де піднімуть питання статутних змін. Однак нині, за словами Юрчишина, керівників обласних організацій, які мають альтернативну до керівництва точку зору почали усувати з посад.

Насправді все пов’язано із керівником, бо Кіра Рудик обрала авторитарний механізм. Статут створювався під Святослава Вакарчука, який не повинен був використовувати усі ці функції, зараз же в хід йдуть всі можливості. В мене відчуття доволі песимістичні, — підкреслив депутат.

Нагадаємо, що раніше народна депутатка фракції «Голос» Ольга Стефанишина розповіла про роботу очільниці партії «Голос» Кіри Рудик, яка почала працювати як фюрер.

Читайте також

У партії "Голос" триває війна через Рудик - Юрчишин

Розкол у Голосі: депутатка розповіла про авторитаризм Кіри Рудик

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.