Туреччина на порозі створення вакцини проти Covid-19 – посол Ягмур Ахмет Гюльдере

Туреччина на порозі створення вакцини проти Covid-19 – посол Ягмур Ахмет Гюльдере

Фото з відкритих джерел

Другою дозою вакцини щепилися 13,5 млн громадян Туреччини

У Туреччині стартувала третя стадія розробки власної вакцини. Водночас вона ще не має офіційної назви. Про це в інтерв’ю «Главкому» повідомив Надзвичайний і повноважний посол Туреччини в Україні Ягмур Ахмет Гюльдере.

«Наявність або відсутність вакцини надає певну силу державам. Також я дуже щасливий із того, що в Туреччині вже третя стадія розробки нашої власної вакцини», – зазначив Ахмет Гюльдере.

Він розповів, що станом на минулий тиждень другою дозою вакцини щепилися 13,5 млн громадян Туреччини. Процес вакцинації в країні почався з китайської вакцини Sinovac.

«Потім додалися й інші. Є різноманітні застереження, страхи, спекуляції щодо вакцин як на Сході, так і на Заході. З огляду на це ми вакцинуємо наших громадян усіма вакцинами, які схвалені органами охорони здоров’я Турецької Республіки», – повідомив він.

Дипломат також зазначив, що не бачить жодних проблем в щепленні російською вакциною Sputnik V, хоча переважна більшість вакцин – це Sinovac і BioNTech.

Ахмет Гюльдере підкреслив, що питання щодо визнавання вакцин вирішують національні органи охорони здоров’я.

«Наявність щеплення – це тільки один із моментів, які ми вимагаємо при в’їзді до нашої країни. Якщо людина щеплена не тією вакциною, яка визнається в країні, то вона може зробити ПЛР-тест чи зробити експрес-тест на антиген», – додав дипломат.

Ахмет Гюльдере також розповів, що Туреччина має чимало ідей щодо розвитку культурного туризму для турецьких громадян, які приїжджають до Львова.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.