Цілісної партії вже не буде: у «Слузі народу» прогнозують гучні звільнення

Цілісної партії вже не буде: у "Слузі народу" прогнозують гучні звільнення

Штаб “Слуги народу”

Після місцевих виборів у партії «Слуга народу» прогнозують низку гучних звільнень.

Про це йдеться у статті «Парламент UA».

Зазначається, що депутати прогнозують звільнення з посад голову партії Олександра Корнієнка, який курував штаб Миколи Тищенка, і заступника голови Офісу президента Сергія Трофімова, який курує в ОП регіональну політику.

Щодо дострокових парламентських виборів, то у партії вже не прогнозують.

У нашому партійному чаті вже якось перестали активно обговорювати перевибори, раптом всі затихли і хочуть досидіти на своїх місцях ще чотири роки, адже розуміють, що цілісної партії вже не буде, буде як мінімум три партії, які вийдуть зі «Слуги» і місцеві це якраз добре продемонстрували, — зазначив один за нардепів «СН».

Зазначимо, що місцеві вибори принесли пропрезидентській політичній силі «Слуга народу» тотальний провал майже по всій країні.

Нагадаємо, в Україні 25 жовтня відбулись вибори депутатів сільських, селищних і міських рад та сільських, селищних і міських голів.

Наразі оприлюднені дані екзит-полу виборів мерів міст України на замовлення телеканалу «Україна 24» та політичного ток-шоу «Свобода слова Савіка Шустера».

Читайте більше у матеріалі «Парламент UA»: Кінець епохи Зеленського: у штабі «слуг» розпач, а президент так і не вийшов до людей

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.