«Тарілку» на Либідській у Києві визнали пам’яткою архітектури

"Тарілку" на Либідській у Києві визнали пам'яткою архітектури

Фото: из открытых источников «Тарілку» в Києві визнали пам’яткою архітектури

Указ підписав голова Мінкульту. Поки що будівля, зведена в 1971 році, знаходиться в поганому стані.

 

У Києві «Тарілку» на Либідській внесли в Реєстр пам’яток архітектури. Про це заявив архітектор Віталій Молочко в Facebook у середу, 21 жовтня.

 

«Підписано наказ міністром культури та інформаційної політики України про внесення будинку УкрІНТЕІ Літаюча тарілка на Либідській у Реєстр об’єктів культурної спадщини як пам’ятник архітектури і монументального мистецтва (Наказ №: 2202 від 20.10.20 р. Охоронний № 3000-Кв)», — сказав Молочко.

 

Будівля була зведена в 1971 році, але зараз вона в дуже поганому стані.

 

«Щоб нарешті відбулася ця подія, з травня цього року, ми провели багато роботи: спочатку власним коштом відремонтували опуклу лінзу (купол) Літаючої тарілки, Національна спілка архітекторів України на чолі з її президентом Володимиром Гусаковим підставила плече і направила листи разом з листами автора Флоріана Юр’єва зі зверненням про внесення Літаючої тарілки в Реєстр об’єктів культурної спадщини», — додав архітектор.

 

Нагадаємо, що раніше Ткаченко сам повідомив про внесення «Тарілки» в Реєстр пам’яток архітектури. Літаюча тарілка — проект архітектора Флоріана Юр’єва — давно «ласий шматок для забудовників», підкреслив міністр.

 

У Києві представили концепцію нового району

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.