Степанов заперечує зв’язок щеплення і смерті військової

Степанов заперечує зв'язок щеплення і смерті військової

Фото: Минздрав Смерть військової не пов’язана з вакцинацією, стверджує Степанов

У світі не встановлено жодного «навіть натяку на зв’язок між вакцинацією і смертю людини», заявляє міністр.

 

Між вакцинацією від коронавірусу і смертю військовослужбовця в Одеській області зв’язку немає, стверджує глава МОЗ Максим Степанов, пише Радіо Свобода.

 

 

 

«Зв’язок між будь-якими тромбозами і вакциною AstraZeneca — оскільки вже тут перевірку зробили всі європейські країни, окремо регулятор Європейського медичного агентства, ВООЗ — і не встановлено жодного навіть натяку на зв’язок між вакцинацією і смертю людини від будь-яких серцево-судинних захворювань. Чим більше ми робитимемо вакцинацій, тим більша кількість людей, я маю на увазі в абсолютних цифрах, буде, умовно кажучи, вмирати. Якщо людина зробила вакцину, а на наступний день у неї стався інфаркт, тому що вона мала серйозне серцево-судинне захворювання, — це ж жодним чином не пов’язане», — заявляє міністр.

 

Він пояснив, що кожен випадок смерті, який стався з будь-якою людиною, яка померла протягом 30 днів після вакцинації, «незалежно від чого вона померла», розслідують медики.

 

Нагадаємо, 23 березня в Одеській області померла військовослужбовець за контрактом, яка двома днями раніше отримала щеплення від коронавірусу. Пізніше в МОЗ назвали причину смерті щепленої військової. Жінка, яка отримала вакцину від коронавірусу, померла від гострої серцево-судинної недостатності, кажуть у відомстві.

 

А вчора стало відомо про смерть на Буковині провізора аптеки військового госпіталю, який недавно отримав вакцину від коронавірусу.

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.