Степанов розповів про першу партію вакцини Sinovac

Степанов розповів про першу партію вакцини Sinovac

Перша партія складе 200 тисяч доз

Сьогодні в Україну має надійти перша партія китайської вакцини від коронавірусу Sinovac.

 

Перша партія китайської вакцини Sinovac складе 200 тисяч доз, повідомив у четвер, 25 березня, глава МОЗ Максим Степанов в ефірі Україна 24.

 

 

 

«Перша партія — 200 тисяч доз, після того, як привезуть, вони повинні пройти лабораторний контроль… Ми дуже швидко його проведемо, до 10 днів», — зазначив міністр.

 

Він також підтвердив інформацію про те, що Індія зупинила експорт вакцин від коронавірусу.

 

«Ми не припиняємо працювати з індійськими партнерами з відвантаженням законтрактованих і проплачених вакцин AstraZeneca CoviShield. Дійсно, є проблема з отриманням дозволу на експорт вакцин. Ми працюємо по різних каналах, і прем’єр-міністр, і Президент країни… Ми повинні були отримати до кінця березня ще 1 500 000 доз. Ми очікуємо дозволу на експорт вакцин», — сказав Степанов.

 

У той же час міністр додав, що є нерозуміння з боку індійського уряду з тієї дискусії, яка почалася в Україні щодо вакцини, виробленої на потужностях індійського Інституту сироватки крові.

 

Раніше компанія Лекхім заявила, що перша партія вакцини китайської компанії Sinovac Biotech повинна прибути в Україну 25 березня. Компанія отримала від МОЗ близько мільярда гривень на закупівлю 1,93 млн доз цієї вакцини, поставки якої затримуються вже на кілька тижнів.

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.