Степанов анонсував появу української COVID-вакцини через рік

Степанов анонсував появу української COVID-вакцини через рік

Фото: Минздрав Украины Українська COVID-вакцина може з’явитися через рік — Степанов

Спочатку вакцина повинна пройти три фази досліджень, а також необхідно знайти, де її виробляти, пояснив міністр.

Українська вакцина від коронавірусу може з’явитися через рік після завершення досліджень. Про це заявив глава МОЗ Максим Степанов на брифінгу в понеділок, 26 жовтня.

«Нам потрібно пройти великий шлях, щоб кандидат на вакцину став вже вакциною. Для цього треба пройти три фази клінічних досліджень. Зараз підбирається в Україні необхідне виробництво, де це може бути зроблено. Якщо очікування наші збудуться, і обраний виробник і шлях ми пройдемо нормально, то вже приблизно через рік ми можемо отримати оригінальну українську вакцину від COVID-19», — сказав Степанов.

За його словами, незважаючи на те, що в розробці вакцини беруть участь американські компанії, кандидат на вакцину — саме український.

Він додав, що попередні дослідження кандидата на вакцину проводилися в лабораторіях Туреччини і США, оскільки в Україні лише відновлюються лабораторії такого типу захисту.

Українська вакцина від коронавірусу. Що відомо

Нагадаємо, що раніше був названий термін появи американської вакцини від COVID-19. Вакцина від коронавірусу може бути доступна в США до кінця 2020 року. Однак потрібно «декілька місяців 2021 року», перш ніж обмежені дози стануть більш широко доступними.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.