Стало відомо, скільки українців не голосували через стан здоров’я

Стало відомо, скільки українців не голосували через стан здоров'я

Вибори 2020 року, члени виборчої комісії (фото: Парламент UA)На місцеві вибори 25 жовтня 2020 року 20 % українців не прийшли в дільниці голосували через стан здоров’я, в той час як 15% були зайняті в день виборів, а 14% — не знали, за кого голосувати.Про це свідчать результати дослідження, опубліковані на сайті соцгрупи «Рейтинг».

20% з тих, хто не голосував на виборах, головною причиною назвали стан здоров’я, 19% — через те, що не проживають за місцем прописки, 15% — зайняті в день виборів, 14% — не знали, за кого голосувати, — йдеться у матеріалах дослідження.

Водночас 12% респондентів заявили, що вибори їм не цікаві, а 10% не прийшли на дільниці через епідемію коронавірусу. У 4% опитаних не проводилися вибори у їхньому місті/селі, ще 4% — відсутні у списках.

Також за даними дослідження Соціологічної групи Рейтинг, серед тих, хто голосував на місцевих виборах 40% відповіли, що їм було складно розібратися з бюлетенями: 13% дуже складно і 27% трохи складно. Водночас 35% виборців сказали, що це було зробити досить легко, і 25% — що дуже легко.

Нагадаємо, що у Національній поліції зареєстрували 77 кримінальних справ у зв’язку із порушеннями виборчого процесу.

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.