Стало відомо, як працюватимуть народні депутати у Раді наступного тижня

Стало відомо, як працюватимуть народні депутати у Раді наступного тижня

Стало відомо, як працюватимуть народні депутати у Раді наступного тижня

Верховна Рада (фото: УНІАН)

З 13 до 16 липня Верховна Рада України працюватиме у режимі пленарних засідань відповідно до календарного плану п’ятої сесії Верховної Ради України IX скликання.

Про це повідомила пресслужба парламенту.

На порядку денному у нардепів розгляд низки законопроєктів, зокрема 13 липня у другому читанні розглянуть:

  • Законопроєкт №5068 про внесення змін до деяких законів України щодо порядку обрання (призначення) на посади членів Вищої ради правосуддя та діяльності дисциплінарних інспекторів Вищої ради правосуддя.
  • Законопроєкт №5069 про внесення змін до статті 188-32 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за невиконання законних вимог дисциплінарного інспектора Вищої ради правосуддя.
  • Законопроєкт №3508-д про заходи, спрямовані на подолання кризових явищ та забезпечення фінансової стабільності на ринку природного газу.
  • Законопроєкт №5009 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення приєднання до електричних мереж.
  • Законопроєкт №3959-1 про внесення змін до адміністративного та кримінального законодавства щодо запровадження діяльності Бюро економічної безпеки України.
  • Законопроєкт №3476 про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо стимулювання розвитку галузі електричного транспорту в Україні.
  • Законопроєкт №5122 про внесення змін до статті 21 Закону України «Про лікарські засоби» щодо заборони продажу лікарських засобів дітям.

Також низка проєктів закону пройдуть перше читання. Йдеться про законопроєкт №5660 про примусове виконання рішень; законопроєкти №5593, 5593-1, 5593-2, 5593-д про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення корпоративного управління юридичних осіб, акціонером (засновником, учасником) яких є держава.

Водночас законопроєкт №4365 про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України (щодо платіжних послуг); законопроєкт №5002 про внесення змін до Закону України «Про бібліотеки і бібліотечну справу» (нова редакція) та законопроєкти №5330, 5330-1 про внесення змін до Закону України «Про захист суспільної моралі» щодо уточнення деяких положень відносно захисту малолітніх від негативного впливу продукції сексуального чи еротичного характеру будуть розглянуті в рамках пленарного засідання.

13 липня депутати розглянуть питання ратифікації:

  1. Проєкт закону №0110 про ратифікацію Рамкової угоди між Урядом України та Урядом Турецької Республіки про співробітництво у сфері будівництва житла для представників кримськотатарського народу та пільгових категорій громадян України (проєкт Кабінету Міністрів України надано 15.06.2021).
  2. Проєкт закону №0109 про ратифікацію Фінансової угоди «Програма з відновлення України» між Україною та Європейським інвестиційним банком (проєкт президента України надано 02.06.2021).

Весь список законопроєктів, які розглянуть продовж цього часу народні депутати, можна знайти за посиланням.

Читайте також

Стало відомо, як працюватимуть народні депутати у Раді наступного тижня

Стало відомо, як працюватимуть народні депутати у Раді наступного тижня

Народні депутати оскаржили окремі положення Виборчого кодексу в КСУ

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.