Спостерігачі визнали місцеві вибори безпечними

Спостерігачі визнали місцеві вибори безпечними

Фото: РБК-Украина Міжнародні спостерігачі визнали місцеві вибори в Україні безпечними

У МВС заявили про низьку кількість правопорушень, так як в Україні діяло 29 тисяч виборчих дільниць, а у виборах взяли участь 10 млн виборців.

 

Міжнародні спостерігачі та громадські організації визнали місцеві вибори в Україні безпечними. Про це заявив заступник глави МВС Антон Геращенко в ефірі Ніч виборів із Савіком Шустером, повідомляє прес-служба відомства в понеділок, 26 жовтня.

 

«Я хочу сказати, що вибори відбулися. Вибори визнаються громадськими організаціями та міжнародними спостерігачами такими, що відбулися безпечно. Структури Міністерства внутрішніх справ і Національної поліції діяли чітко, професійно та ефективно», — сказав Геращенко.

 

За його словами, якщо враховувати, що в Україні 29 тисяч виборчих дільниць і при такій явці проголосували близько 10 млн виборців, то кількість правопорушень зовсім невелика.

 

«Загалом вважаю, що вибори пройшли задовільно. За всіма фактами, які підтвердяться, матеріали будуть розслідувані і направлені до суду для прийняття рішень», — резюмував Геращенко.

 

Нагадаємо, що раніше посли G7 привітали українців з виборами. Дипломати висловили надію, що громади, які не змогли проголосувати, зможуть незабаром обрати своїх представників.

 

Також у КВУ заявили, що підсумки виборів не підлягають сумніву. Низька явка виборців не є приводом для визнання виборів такими, що не відбулися, підкреслив глава Комітету виборців України.

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.