Російський “Сбербанк” позивається до заводу Укроборонпрому на 500 млн грн

Російський “Сбербанк” позивається до заводу Укроборонпрому на 500 млн грн

Фото: з відкритих джерел

Господарський суд міста Києва прийняв позовну заяву «дочки» російського «Сбербанку» в Україні до Державної акціонерної холдингової компанії «Артем» про стягнення заборгованості у розмірі близько 500 мільйонів гривень.

Про це свідчить ухвала, опублікована у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Так, у заяві «Сбербанку» йдеться про стягнення заборгованості за договором про відкриття кредитної лінії від 20.01.2014 року в розмірі 10,216 млн доларів та 203,8 млн грн.

Підготовче засідання відбудеться у листопаді.

Державна акціонерна холдингова компанія «Артем» — компанія, що входить до структури Укроборонпрому, що розташовується вздовж вулиці Іллєнка біля станції метрополітену «Лук’янівська». Спеціалізується на виробництві спеціальної, авіаційної та медичної техніки.

6 жовтня Зеленський звільнив Айвараса Абромавічуса з посади генерального директора Укроборонпрому.

Нагадаємо, що 16 жовтня президент України Володимир Зеленський відвідав з робочим візитом Турецьку Республіку (м. Стамбул). Вони обговорили широкий спектр питань взаємин між Україною й Туреччиною, а також підписали низку двосторонніх документів.

Тепер українська влада шукає майданчик для розміщення турецького підприємства компанії Bayrаktar, на якому та планується спільне виробництво військових безпілотні літальні апарати (БПЛА).

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.