Резніков назвав самогубством відмову від Мінських угод

Резніков назвав самогубством відмову від Мінських угод

Олексій Резніков (фото: Офіс президента)

Віцепрем’єр України з питань реінтеграції окупованих територій Олексій Резніков назвав самогубством відмову від Мінських угод в односторонньому порядку.

Про це він заявив в ефірі телеканалу «Україна 24».

На питання, чому президент Володимир Зеленський не відмовиться від «Мінських угод», якщо їх не можна виконати, Резніков (Олексій Резніков — досьє) відповів:

Відмовлятися від» Мінська» в односторонньому порядку — це самогубство. Тому що є політико-дипломатичні домовленості чотирьох країн: Німеччини, Франції, України та Росії… Лідери «нормандського формату» зустрілися минулого року 9 грудня в Парижі і домовилися про певні речі, які можна виконати, продемонструвавши, що «Мінськ» може жити».

За його словами, майже за всіма пунктами, погодженими у Парижі, йде виконання Мінських угод.

Якщо у Росії залишиться політична воля на те, що вони дійсно готові вийти з Донбасу, «Мінськ» можна виконати. Немає ніякої проблеми сісти на рівні лідерів «нормандського формату» і переглянути «Мінськ» — чесно сказати: тут він працює, тут може спрацювати, тут ніколи не спрацює, давайте в спокійному режимі перепишемо, — заявив Резніков.

Нагадаємо, постійний представник США при ОБСЄ Джеймс Гілмор заявив, що Америка закликає Росію виконати свої зобов’язання у рамках Мінських домовленостей, а також вивести свої сили й озброєння з України.

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.