Поліція відкрила 77 справ через порушення виборів

Поліція відкрила 77 справ через порушення виборів

Нацполіція (фото: УНН)У Національній поліції зареєстрували 77 кримінальних справ у зв’язку із порушеннями виборчого процесу.

Про це під час брифінгу повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий.

До поліції надійшло 4 тис. 375 заяв та повідомлень, складено 224 адмінпротоколи, розпочато розслідування у 77 кримінальних провадженнях, — сказав він.

За його словами, протягом голосування надійшло 12 повідомлень про замінування 18 виборчих дільниць у Вінницькій, Одеській, Київській і Дніпропетровській областях.

Крім того, 19 виборчих дільниць було знеструмлено. У зв’язку з цим працівники ДСНС доставили на виборчі дільниці електрогенератори.

Своєю чергою, очільник Нацполіції Ігор Клименко зазначив, що поліція «кине усі сили на розслідування виборчих порушень».

Нагадаємо, що 25 жовтня станом на 17.00 годину Національна поліція отримала 3 323 заяв та повідомлень, пов’язаних із виборчим процесом. Зазначені заяви стосувалися таких подій: агітація в день виборів – 1310 випадків, порушення таємниці голосування – 154, підкуп виборців – 148, незаконне знищення виборчої документації – 117, порушення порядку ведення реєстрів виборців або виборчих комісій або списків виборців – 110, незаконне використання виборчого бюлетеня (спроба або винесення виборчого бюлетеня) – 71.

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.