Підрядника Подільського моста в Києві піймали на несплаті податків — ДФС

Підрядника Подільського моста в Києві піймали на несплаті податків - ДФС

Фото: facebook.com/SFSofUkraine Будівельників Подільського моста викрили на несплаті податків

Товариство з обмеженою відповідальністю сформувало фіктивний податковий кредит за ПДВ, чим мінімізувало сплату податків.

 

Управління Державної фіскальної служби в Києві спільно з прокуратурою викрило підрядника Подільського моста в Києві на несплаті 9 млн грн податків. Про це повідомляється в Facebook ДФС.

 

Слідство встановило, що службові особи приватного підприємства сформували фіктивний податковий кредит за ПДВ, чим мінімізували сплату 9 млн грн в держбюджет.

 

Відзначається, що в рамках кримінальної справи отримано копії фінансово-господарських документів підприємства і пов’язаних з ним комерційних структур, отримано доступ до їх банківських рахунків, допитано посадовців і здійснюються заходи щодо встановлення транспортних засобів, якими користувалися під час виконання будівельних робіт.

 

«Останнім часом Державна фіскальна служба приділяє багато уваги протидії податковим правопорушенням при здійсненні робіт з оновлення та будівництва інфраструктури за рахунок держави. Державні кошти повинні використовуватися максимально ефективно і за цільовим призначенням, а ДФС буде протидіяти можливим махінаціям у сфері використання публічних фінансів», — відзначив глава Служби Вадим Мельник.

 

Слідчі дії тривають.

 

Відзначимо, сьогодні в Києві проводять низку обшуків: у Київавтодорі, Київміськсвітло, Спецжитлофонді, Київзеленбуді і КМДА.

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.