НСЗУ не фінансує «коронавірусні пакети», бо не має грошей – мер Одеси Труханов (відео)

НСЗУ не фінансує "коронавірусні пакети", бо не має грошей – мер Одеси Труханов (відео)

НСЗУ не фінансує "коронавірусні пакети", бо не має грошей – мер Одеси Труханов (відео)

Лікарня (фото: Pexels)

Мер Одеси Геннадій Труханов заявив, що Національна служба здоров`я України не може профінансувати «коронавірусні» пакети для місцевих лікарень через брак грошей.

Про це повідомили у телеграм-каналі Pavlovsky News.

Як йдеться у повідомленні, сьогодні, 22 березня, на нараді в мерії Труханову доповіли, що місцева залізнична лікарня не може перейти до госпіталізації людей. Причина відмови  — Національна служба здоров’я України не може профінансувати «коронавірусні пакети» через брак грошей.

Я так розумію, якщо у тебе є права, то є й зобов’язання. Іди тоді бери кредити … У нас сьогодні 28 вільних ліжок. А що нам робити завтра або на цьому тижні? — заявив Труханов.

Як відомо, Одещина увійшла до «червоної зони» карантину, а за останню добу вийшла на друге місце за кількістю нових інфікувань коронавірусом. В області зафіксували 745 підтверджених випадків COVID-19, з яких 26 дітей і 13 медпрацівників. Найбільша кількість нових випадків – 401, саме в Одесі.

Через значне зростання важких випадків хвороби, опорними для лікування коронавірусу в Одесі вже визнано 22 лікарні.

Як повідомили Парламент.UA власні анонімні джерела в одній з лікарень міста, офіційні цифри щодо кількості хворих у медзакладах Одеси у кілька разів нижчі, ніж реальна кількість недужих, про що адміністрації лікувальних закладів мовчать, отримавши відповідне розпорядження «зверху».

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.