Німеччина збирається закрити ЄС для британців, — Times

Німеччина збирається закрити ЄС для британців, - Times

фото: Reddit

Цьому опиратиметься Південна Європа, економіка якої напряму залежить від літнього курортного сезону

Уряд Федеративної Республіки Німеччини не виключає тимчасової заборони на в’їзд до Європейського Союзу для підданих Британської корони. При цьому йдеться як про щеплених, так і нещеплених британців, пише лондонська газета The Times.

Німецька канцлерка Ангела Меркель збирається обговорити цю думку на засіданні в об’єднаного Антикризового комітету ЄС, зазначає видання з посиланням на власні джерела.

Можливість прийняття подібного рішення викликана дуже швидкими темпами поширення серед британців нового наднебезпечного коронавірусного штаму «Дельта».

З такої ж причини Німеччина вже не пускатиме до себе росіян.

Разом з тим, як наголошує The Times, пропозиції ФРН заборонити в’їзд в ЄС громадянам Великої Британії опиратиметься ціла низка країн Південної Європи, економіка яких напряму залежить від літнього курортного сезону й, зокрема, від достатньо платоспроможних відпочивальників з Британії. Мова по Португалію, Іспанію, Мальту, Італію, Грецію, Кіпр.

Що ж стосується реакції на рішення Меркель офіційного Лондону, то, як стало відомо The Times, британський прем’єрміністр Борис Джонсон спробує умовити її переглянути власну думку. Для цього він зустрінеться з нею протягом тижня.

Як вже передавав «Главком», факти зараження «Дельтою» вакцинованих осіб підтвердили.медики Ізраїлю.

  • «Дельта»-біда. Як новий спалах Covid-19 восени накриватиме Україну
  • У Москві зафіксували рекордну кількість померлих через коронавірус
  • Коронавірус «Дельта»: Кабмін затвердив обмеження на в’їзд в Україну через новий штам

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.