На що та чому потрібно міняти кабельне ТБ

На що та чому потрібно міняти кабельне ТБ

Фото надано рекламодавцем

Кабельне телебачення для багатьох українців ще досі залишається зручним і звичним.

Колись воно стало головним конкурентом антени. Тоді всі здивувалися кількості каналів і якості. На антені можна було зловити близько 15 каналів, а кабель давав близько 75.

Але час не стоїть на місці, та кабель йде в минуле. Зараз все більше глядачів обирають дивитися телебачення через інтернет. Постає логічне питання: чому?

Ми вивчили його та знайшли 5 основних причин.

На кабельному мало каналів

Справа в тому, що кабель має технічні обмеження та не може передавати суттєво більше, ніж 75 телеканалів. А от у інтернет-телебачення таких проблем немає. Розвиток технологій призвів до того, що швидкість інтернету дозволяє передавати дійсно великі об’єми інформації. Головне — мати підключення до мережі.

Тож інтернет-телебачення відкриває доступ до 200+ каналів і це не лише звичні національні. Серед них є фільмові, на яких цілодобово показують цікаве кіно, новинні, дитячі, спортивні, пізнавальні, на кшталт Discovery, та інші.

Низька якість зображення

На що та чому потрібно міняти кабельне ТБ

Якість зображення на кабельному ТБ — значно нижча. Причина та ж, що й з кількістю телеканалів. Кабель технічно не здатен передавати високу якість зображення.

Максимальне розширення для кабельного ТБ — SD (480p). Якщо для перегляду на маленькому моніторі це ще може бути прийнятним, то на великому екрані з’являться вади, адже сучасні широкоекранні телевізори потребують розширення HD (1080р). Виходить, якщо ви вирішите купити собі більший телевізор, з кабелем вам доведеться рахувати великі пікселі на екрані.

А от інтернет-телебачення може передати картинку в HD (1080р) та навіть 4К. Таким чином, зображення на вашому телевізорі стане у 2-3 рази краще, ніж те, що було на кабельному ТБ.

Кабельне ТБ прив’язує до прямого ефіру

На що та чому потрібно міняти кабельне ТБ

Поспішати до початку телеефіру улюбленої передачі — звична ситуація для багатьох. Так само, як і очікування реклами, щоб збігати за смачненьким і не пропустити нічого важливого. Інтернет-телебачення вирішує цю проблему. Розібратися як саме, нам допоміг директор національного онлайн-кінотеатру SWEET.TV — Олександр Резунов.

«На нашому сервісі можна буквально керувати телеефіром. Ви можете поставити його на паузу, перемотувати чи дивитися передачі в записі до 7 діб. Тепер глядач не повинен бігти додому, щоб встигнути на початок улюбленої передачі. Ви можете подивитися її коли це зручно вам, тож глядачі SWEET.TV більше не прив’язані до прямої трансляції», — каже Олександр.

На кабельному ТБ немає кінозалу

На що та чому потрібно міняти кабельне ТБ

Користувачі інтернет-телебачення зазначають, що одним з факторів, який вплинув на рішення відмовитися від кабеля — стала відсутність кінозалу з широкою бібліотекою фільмів. В онлайн-кінотеатрах кіно можна дивитися безкоштовно в тарифі, та головне — без реклами.

Фільми, мультфільми та серіали надаються повністю легально. Все це, як і телеканали, в HD та 4K. Щоб подивитися бажану стрічку, більше не потрібно лізти на піратські сайти та замість кіно дивитися рекламу онлайн-казино.

Кабель важко та довго підключати

На що та чому потрібно міняти кабельне ТБ

Щоб підключити кабельне телебачення, потрібно домовитися про приход майстра, чекати його півдня, і це якщо поталанить, а потім підписати контракт, прокласти сам кабель та ще кілька етапів. Якщо ж ви захочете змінити провайдера — на вас чекають нові неочікувані пригоди.

З інтернет-телебаченням все набагато простіше. Щоб підключитися, потрібно просто зареєструватися онлайн та вибрати тариф. Жодних заплутаних контрактів. Зазвичай реєстрація проходить за допомогою номера телефону, електронної пошти чи Facebook. На це знадобиться кілька хвилин. Відключитися так само легко.

Повноцінно спробувати інтернет-телебачення можна безкоштовно. Онлайн-кінотеатр SWEET.TV дає новим абонентам 7 днів безкоштовного доступу до всіх послуг.

Підключитися можна вже зараз. 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.